Akademia Przedsiębiorcy

Misja, Cele, Wartości 

Akademia Przedsiębiorcy jest efektem współpracy właścicieli firm, księgowych oraz pracowników akademickich opartej na wieloletnim doświadczeniu, wzajemnej znajomości i zaufania. Jej fundamentem są ludzie, dla których ich własna praca stała się pasją, a prowadzenie własnej działalności gospodarczej drogą do jej realizacji.

Celem naszej akademii jest zapewnienie powstającym i działającym już na rynku firmą odpowiedniego zakresu usług i produktów umożliwiających zoptymalizować koszty prowadzonej działalności, zapewnić odpowiednie warunki do jej rozwoju oraz wzrostu rentowności.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, zarządzasz przedsiębiorstwem usługowym, handlowym lub produkcyjnym naszym priorytetem jest wykonanie oferowanych przez nas usług na najwyższym poziomie. Ponieważ my i nasi klienci wiemy, że odpowiednie podejście do kwestii finansowych związanych z prowadzoną przez nich działalnością gwarantuje im sukces rynkowy. Natomiast nasza wiedza i doświadczenie tylko im w tym pomagają. Dzięki działaniom opartym na współpracy i zaufaniu będziemy dla Waszej firmy idealnym partnerem biznesowym, który zapewni poprawność i bezpieczeństwo prowadzonej dokumentacji.

Jako akademia zapewnimy Tobie kompleksową obsługę księgową, kadrowo – płacową, udzielamy doradztwa w zakresie prowadzenia działalności, organizujemy szkolenia dla każdego, kto ma zamiar lub prowadzi już i zarządza przedsiębiorstwem. Jeśli potrzebujesz prestiżowego adresu z dostępem do gabinetów biurowych i sali konferencyjnych, by Twoje spotkania biznesowe były efektywne nasza akademia jest do tego idealnym miejscem, gdyż stworzyliśmy ją po to, by pomóc Tobie i Twojej firmie odnieść sukces.

Blog
firmowy

21 październik
22 luty