Kurs II stopnia dla studentów

Księgowość w praktyce 

Jeśli jesteś studentem wydziału ekonomicznego, a swoje zawodowe życie wiążesz z takimi branżami jak księgowość, audyt, doradztwo podatkowe, Marzysz o własnej firmie, stanowisku biegłego rewidenta, głównego księgowego, menadżera lub prezes zarządu. Chcesz zdobyć swoją pierwszą pracę w biurze rachunkowym lub w dziale księgowości dużych korporacji?


Jest wręcz rzeczą niemożliwą, by bez znajomości podstaw ekonomii i księgowości dobrze zarządzać swoim przedsiębiorstwem lub być na stanowisku menadżerskim.

Nasz kurs jest idealnym rozszerzeniem Twojej wiedzy z księgowości

Blog
firmowy

21 październik
22 luty
Nie uczymy teorii

Nie uczymy teorii

Pokazujemy jak ją wykorzystać w praktyce


Dla wielu pracodawców jednym z ważniejszych czynników wpływających na wybór odpowiedniej osoby w trakcie procesu rekrutacyjnego jest jego doświadczenie oraz umiejętność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy.

Celem naszego kursu jest przekazanie wiedzy opartej na doświadczeniu, które pozwoli Tobie zdobyć praktyczne umiejętności. Zwiększą Twoje kompetencję na tyle, że z łatwością zdobędziesz pracę w największych biurach rachunkowych, kancelariach audytorskich czy sektorach administracyjnych dużych korporacji.

To w jaki sposób zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej ma wpływ nie tylko na sam fakt, czy potencjalny pracodawca będzie chciał Ciebie zatrudnić, ale również ma to wpływ jakie warunki oraz wynagrodzenie Tobie zaoferuję.

Jako jedno z pierwszych biur rachunkowych oraz firm szkoleniowych zostaliśmy wpisani przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Poznaniu na listę "Sygnatariuszy Kodeksu Etyki Zawodowej". Wykonując swój zawód zgodnie z jej wytycznymi, propagując jej wartości oraz standardy.

Nasz kurs jest najlepszą formą inwestycji, ponieważ inwestujesz w swój rozwój oraz wiedzę

Opis

Program szkolenia

Edycja I

Kurs II stopnia dla studentów i przedsiębiorców

Księgowość w praktyce


Data: w przygotowaniu)
Godzina: od 16:00 do 20:00
Miejsce: Warszawa| Poznań | Kraków | Katowice | Wrocław
Opłata: 250zł

W ramach kursu zapewniamy:

  • materiały szkoleniowe
  • przerwa kawowa
  • zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu

Harmonogram szkoleń na rok 2020

maj 2020 r. w przygotowaniu
maj 2020 r. w przygotowaniu
maj 2020 r. w przygotowaniu
maj 2020 r. w przygotowaniu
maj 2020 r. w przygotowaniu

Formularz rejestracyjny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Chcę zarejestrować się na kurs (wybierz termin):

Zobowiązuję się do pokrycia należności tytułem uczestnictwa w szkoleniu w terminach i kwotach ustalonych przez Organizatora.

Akceptuję regulamin kursów i szkoleń

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, przez Akademie Przedsiębiorcy sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego 10/5 w celu rejestracji jako uczestnika kursu/szkolenia oraz wydania dokumentów poświadczających odbycie kursu/szkolenia na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Akademia Przedsiębiorców sp. z o.o. w celach marketingowych w tym m.in. informowania o aktualnej ofercie produktów i usług zgodnie z klauzula informacyjna