Rachunkowość

Kurs księgowości I stopnia dla studentów i przedsiębiorców

Kurs księgowości I stopnia dla studentów i przedsiębiorców

Kurs księgowości I stopnia dla studentów

Już 17 listopada 2018 roku organizujemy pierwszą edycję kursu skierowanego dla wszystkich chcących założyć działalność gospodarczą lub studiujących na wydziałach ekonomicznych.

Jeśli myślisz o pracy w biurze rachunkowym, działach księgowości lub administracji w dużych firmach. Nasz kurs jest idealnym wprowadzeniem na powyższe stanowiska.

To w jaki sposób zaprezentujesz się na rozmowie kwalifikacyjnej ma wpływ nie tylko na sam fakt, czy potencjalny pracodawca będzie chciał Ciebie zatrudnić, ale również ma to wpływ jakie warunki oraz wynagrodzenie Tobie zaoferuję.

Jako jedno z pierwszych biur rachunkowych oraz firm szkoleniowych zostaliśmy wpisani przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział w Poznaniu na listę „Sygnatariuszy Kodeksu Etyki Zawodowej”. Wykonując swój zawód zgodnie z jej wytycznymi, propagując jej wartości oraz standardy.

Zapraszamy bezpośrednio na stronę szkolenia, gdzie można dowiedzieć się więcej oraz dokonać rejestracji on-line pod linkiem http://akademiaprzedsiebiorcy.info/kurs-i-stopnia/
Kurs księgowośći I stopnia

Posted on