Szybki kontakt

Rachunkowość

Sprawozdanie finansowe, do którego KRS?

Sprawozdanie finansowe, do którego KRS?

Sprawozdanie finansowe, a odpowiedni wydział Krajowego Rejestru Sądowego do którego powinniśmy owe sprawozdanie złożyć czasem może sprawiać problemy. Dlatego poniżej podajemy pełna listę wydziałów Krajowego Rejestru Sądowego wraz z zasięgiem terytorialnym:

Siedziba wydziału

Sąd Rejonowy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Białymstoku

ul.Mickiewicza 103

15-950 Białystok

Tel. biura obsługi interesantów 085-665-65-12

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Brańsk, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Łomża, Sejny, Siemiatycze, Suwałki, Wysokie Mazowieckie i Zambrów oraz gmin: Augustów, Bakałarzewo, Bargłów Kościelny, Białowieża, Bielsk Podlaski, Boćki, Brańsk, Choroszcz, Ciechanowiec, Czarna Białostocka, Czeremcha, Czyże, Czyżew-Osada, Dąbrowa Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Drohiczyn, Dubicze Cerkiewne, Dziadkowice, Filipów, Giby, Goniądz, Grabowo, Grajewo, Grodzisk, Gródek, Hajnówka, Janów, Jasionówka, Jaświły, Jedwabne, Jeleniewo, Juchnowiec Kościelny, Kleszczele, Klukowo, Knyszyn, Kobylin-Borzymy, Kolno, Kołaki Kościelne, Korycin, Krasnopol, Krynki, Krypno, Kulesze Kościelne, Kuźnica, Lipsk, Łapy, Łomża, Mały Płock, Miastkowo, Michałowo, Mielnik, Milejczyce, Mońki, Narew, Narewka, Nowe Piekuty, Nowinka, Nowogród, Nowy Dwór, Nurzec-Stacja, Orla, Perlejewo, Piątnica, Płaska, Poświętne, Przerośl, Przytuły, Puńsk, Raczki, Radziłów, Rajgród, Rudka, Rutka-Tartak, Rutki, Sejny, Sidra, Siemiatycze, Sokoły, Sokółka, Stawiski, Suchowola, Supraśl, Suraż, Suwałki, Szczuczyn, Szepietowo, Sztabin, Szudziałowo, Szumowo, Szypliszki, Śniadowo, Trzcianne, Turośl, Turośń Kościelna, Tykocin, Wasilków, Wąsosz, Wizna, Wiżajny, Wysokie Mazowieckie, Wyszki, Zabłudów, Zambrów, Zawady i Zbójna;


Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Bielsko – Białej

ul.Bogusławskiego 24

43-300 Bielsko – Biała

Tel. biura obsługi interesantów 033 499-79-12

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Ustroń, Wisła i Żywiec oraz gmin: Brenna, Buczkowice, Chybie, Czernichów, Dębowiec, Gilowice, Goleszów, Hażlach, Istebna, Jasienica, Jaworze, Jeleśnia, Koszarawa, Kozy, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Porąbka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Skoczów, Strumień, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka, Wilamowice, Wilkowice i Zebrzydowice;


Sąd Rejonowy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Bydgoszczy

ul.Toruńska 64a

85-023 Bydgoszcz

Tel. biura obsługi interesantów 052 326-27-36

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bydgoszcz i Inowrocław oraz gmin: Barcin, Białe Błota, Bukowiec, Cekcyn, Dąbrowa, Dąbrowa Biskupia, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Dragacz, Drzycim, Gąsawa, Gniewkowo, Gostycyn, Inowrocław, Janikowo, Janowiec Wielkopolski, Jeziora Wielkie, Jeżewo, Kamień Krajeński, Kcynia, Kęsowo, Koronowo, Kruszwica, Lniano, Lubiewo, Łabiszyn, Mogilno, Mrocza, Nakło nad Notecią, Nowa Wieś Wielka, Nowe, Osie, Osielsko, Pakość, Pruszcz, Rogowo, Rojewo, Sadki, Sępólno Krajeńskie, Sicienko, Solec Kujawski, Sośno, Strzelno, Szubin, Śliwice, Świecie, Świekatowo, Tuchola, Warlubie, Więcbork, Złotniki Kujawskie i Żnin.


Sąd Rejonowy XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Częstochowie

ul.Żwirki i Wigury 9/11

42-200 Częstochowa

Tel. biura obsługi interesantów 034 37-79-982

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Częstochowa, Lubliniec, Myszków, Poręba i Zawiercie oraz gmin: Blachownia, Boronów, Ciasna, Dąbrowa Zielona, Herby, Irządze, Janów, Kamienica Polska, Kłobuck, Kłomnice, Kochanowice, Koniecpol, Konopiska, Koszęcin, Koziegłowy, Kroczyce, Kruszyna, Krzepice, Lelów, Lipie, Łazy, Mstów, Miedźno, Mierzęcice, Mykanów, Niegowa, Ogrodzieniec, Olsztyn, Opatów, Panki, Pawonków, Pilica, Poczesna, Popów, Poraj, Przyrów, Przystajń, Rędziny, Siewierz, Starcza, Szczekociny, Włodowice, Woźniki, Wręczyca Wielka, Żarki, i Żarnowiec;


 Sąd Rejonowy VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Gdańsku

ul.Piekarnicza 10

80-169 Gdańsk

Tel. biura obsługi interesantów 058 321-37-85 / 89 / 90

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Czarna Woda, Gdańsk, Krynica Morska, Kwidzyn, Malbork,   Pruszcz Gdański, Skórcz, Starogard Gdański i Tczew oraz gmin: Bobowo, Cedry Wielkie, Dzierzgoń, Gardeja, Gniew, Kaliska, Kolbudy, Kwidzyn, Lichnowy, Lubichowo, Malbork, Mikołajki Pomorskie, Miłoradz, Morzeszczyn, Nowy Dwór Gdański, Nowy Staw, Osieczna, Osiek, Ostaszewo, Pelplin, Prabuty, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Ryjewo, Sadlinki, Skarszewy, Skórcz, Smętowo Graniczne, Stare Pole, Starogard Gdański, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Stegna,   Subkowy, Suchy Dąb, Sztum, Sztutowo,   Tczew, Trąbki Wielkie i Zblewo;


Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Gdańsku

ul.Piekarnicza 10

80-169 Gdańsk

Tel. biura obsługi interesantów 058 321-38-35 / 45 / 46

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Chojnice, Człuchów, Gdynia, Hel, Jastarnia, Kościerzyna, Lębork, Łeba, Puck, Reda, Rumia, Sopot, Słupsk, Ustka, Wejherowo i Władysławowo oraz gmin: Borzytuchom, Brusy, Bytów, Cewice, Chmielno, Choczewo, Chojnice, Czarna Dąbrówka, Czarne, Czersk, Człuchów, Damnica, Debrzno, Dębnica Kaszubska, Dziemiany, Główczyce, Gniewino, Karsin, Kartuzy, Kępice, Kobylnica, Koczała, Kołczygłowy, Konarzyny, Kosakowo, Kościerzyna, Krokowa, Linia, Liniewo, Lipnica, Lipusz, Luzino, Łęczyce, Miastko, Nowa Karczma, Nowa Wieś Lęborska, Parchowo, Potęgowo, Przechlewo, Przodkowo, Puck, Rzeczenica, Sierakowice, Słupsk, Smołdzino, Somonino, Stara Kiszewa, Stężyca, Studzienice, Sulęczyno, Szemud, Trzebielino, Tuchomie, Ustka, Wejherowo, Wicko i Żukowo;


 Sąd Rejonowy X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Gliwicach

ul.Powstańców Warszawy 23

44-100 Gliwice

Tel. biura obsługi interesantów 032 338-76-90 / 00

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Kalety, Knurów, Miasteczko Śląskie, Piekary Śląskie, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Tarnowskie Góry, Wodzisław Śląski, Zabrze i Żory oraz gmin: Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Gierałtowice, Godów, Gorzyce, Jejkowice, Kornowac, Krupski Młyn, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Lubomia, Lyski, Marklowice, Mszana, Nędza, Ożarowice, Pawłowice, Pietrowice Wielkie, Pilchowice, Rudnik, Rudziniec, Sośnicowice, Świerklaniec, Świerklany, Toszek, Tworóg, Wielowieś i Zbrosławice;


 Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Katowicach

ul.Lompy 14

40-040 Katowice

Tel. biura obsługi interesantów 032 604-74-56 / 60 / 69

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Będzin, Bieruń, Bytom, Chorzów, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Imielin, Jaworzno, Katowice, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Siemianowice Śląskie, Sławków, Sosnowiec, Świętochłowice, Wojkowice, Tychy oraz gmin: Bestwina, Bobrowniki, Bojszowy, Chełm Śląski, Czechowice Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Ornontowice, Psary, Pszczyna, Suszec i Wyry;


 Sąd Rejonowy X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Kielcach

ul.Warszawska 44

25-312 Kielce

Tel. biura obsługi interesantów 041 349-56-00

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:
Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna i Starachowice oraz gmin: Bałtów, Bejsce, Bieliny, Bliżyn, Baćkowice, Bodzechów, Bodzentyn, Bogoria, Brody, Busko-Zdrój, Chęciny, Chmielnik, Czarnocin, Ćmielów, Daleszyce, Dwikozy, Działoszyce, Fałków, Gnojno, Gowarczów, Górno, Imielno, Iwaniska, Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kije, Klimontów, Kluczewsko, Końskie, Koprzywnica, Krasocin, Kunów, Lipnik, Łagów, Łączna, Łoniów, Łopuszno, Łubnice, Małogoszcz, Masłów, Michałów, Miedziana Góra, Mirzec, Mniów, Morawica, Moskorzew, Nagłowice, Nowa Słupia, Nowy Korczyn, Obrazów, Oksa, Oleśnica, Opatowiec, Opatów, Osiek, Ożarów, Pacanów, Pawłów,   Piekoszów, Pierzchnica, Pińczów, Połaniec,   Radków, Raków,   Radoszyce, Ruda   Maleniecka,   Rytwiany, Sadowie,   Samborzec, Secemin,   Sędziszów,   Sitkówka-Nowiny,   Skalbmierz, Skarżysko   Kościelne,   Słupia,   Słupia     (Konecka), Smyków, Sobków,   Solec-Zdrój, Staszów, Stąporków, Stopnica, Strawczyn, Suchedniów, Szydłów, Tarłów, Tuczępy, Waśniów, Wąchock, Wilczyce, Wiślica, Włoszczowa, Wodzisław,Wojciechowice, Zagnańsk, Zawichost i Złota;


 Sąd Rejonowy IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Koszalinie

ul.gen. Wł.Andersa 34

75-626 Koszalin

Tel. biura obsługi interesantów 094 342-82-60 / 73

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin:

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Białogard, Darłowo, Kołobrzeg, Koszalin, Sławno, Szczecinek, Świdwin i Wałcz oraz gmin: Barwice, Będzino, Białogard, Biały Bór, Biesiekierz, Bobolice, Borne Sulinowo, Brzeżno, Czaplinek, Człopa, Darłowo, Drawsko Pomorskie, Dygowo, Gościno, Grzmiąca, Kalisz Pomorski, Karlino, Kołobrzeg, Malechowo, Manowo, Mielno, Mirosławiec, Ostrowice, Polanów, Połczyn-Zdrój, Postomino, Rąbino, Rymań, Sianów, Siemyśl, Sławno, Sławoborze, Szczecinek, Świdwin, Świeszyno, Tuczno, Tychowo, Ustronie Morskie, Wałcz, Wierzchowo i Złocieniec;


 Sąd Rejonowy XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Śródmieścia w Krakowie

ul.Przy Rondzie 7

31-547 Kraków

Tel. biura obsługi interesantów 012 619-51-72

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miasta: Kraków;


Sąd Rejonowy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Śródmieścia w Krakowie

ul.Przy Rondzie 7

31-547 Kraków

Tel. biura obsługi interesantów 012 619-51-72

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Alwernia, Bochnia, Bukowno, Gorlice, Grybów, Jordanów, Limanowa, Mszana Dolna, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Sucha Beskidzka, Szczawnica, Tarnów i Zakopane oraz gmin: Andrychów, Babice, Biały Dunajec, Biecz, Biskupice, Bobowa, Bochnia, Bolesław (powiat dąbrowski), Bolesław (powiat olkuski), Borzęcin, Brzesko, Brzeszcze, Brzeźnica, Budzów, Bukowina Tatrzańska, Bystra-Sidzina, Charsznica, Chełmek, Chełmiec, Chrzanów, Ciężkowice, Czarny Dunajec, Czchów, Czernichów, Czorsztyn, Dąbrowa Tarnowska, Dębno, Dobczyce, Dobra, Drwinia, Gdów, Gnojnik, Gołcza, Gorlice, Gręboszów, Gromnik, Gródek nad Dunajcem, Grybów, Igołomia-Wawrzeńczyce, Iwanowice, Iwkowa, Jabłonka, Jerzmanowice-Przeginia, Jodłownik, Jordanów, Kalwaria Zebrzydowska, Kamienica, Kamionka Wielka, Kęty, Klucze, Kłaj, Kocmyrzów-Luborzyca, Koniusza, Korzenna, Koszyce, Kościelisko, Kozłów, Krościenko n. Dunajcem, Krynica-Zdrój, Krzeszowice, Książ Wielki, Lanckorona, Laskowa, Libiąż, Limanowa, Lipinki, Lipnica Murowana, Lipnica Wielka, Lisia Góra, Liszki, Lubień, Łabowa, Łapanów, Łapsze Niżne, Łącko, Łososina Dolna, Łukowica, Łużna, Maków Podhalański, Mędrzechów, Michałowice, Miechów, Mogilany, Moszczenica, Mszana Dolna, Mucharz, Muszyna, Myślenice, Nawojowa, Niedźwiedź, Niepołomice, Nowe Brzesko, Nowy Targ, Nowy Wiśnicz, Ochotnica Dolna, Olesno, Olkusz, Osiek, Oświęcim, Pałecznica, Pcim, Piwniczna-Zdrój, Pleśna, Podegrodzie, Polanka Wielka, Poronin, Proszowice, Przeciszów, Raba Wyżna, Rabka-Zdrój, Raciechowice, Racławice, Radgoszcz, Radłów, Radziemice, Ropa, Ryglice, Rytro, Rzepiennik Strzyżewski, Rzezawa, Sękowa, Siepraw, Skała, Skawina, Skrzyszów, Słaboszów, Słomniki, Słopnice, Spytkowice (powiat nowotarski), Spytkowice (powiat wadowicki), Stary Sącz, Stryszawa, Stryszów, Sułkowice, Sułoszowa, Szaflary, Szczucin, Szczurowa, Szerzyny, Świątniki Górne, Tarnów, Tokarnia, Tomice, Trzciana, Trzebinia, Trzyciąż, Tuchów, Tymbark, Uście Gorlickie, Wadowice, Wieliczka, Wielka Wieś, Wieprz, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wiśniowa, Wojnicz, Wolbrom, Zabierzów, Zakliczyn, Zator, Zawoja, Zembrzyce, Zielonki, Żabno i Żegocina;


 Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z/s w Świdniku VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  w Świdniku

ul.Kardynała Stefana Wyszyńskiego 18

21-040 Świdnik


Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Puławy, Radzyń Podlaski, Rejowiec Fabryczny, Stoczek Łukowski, Świdnik, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa i Zamość oraz gmin: Abramów, Adamów (powiat łukowski), Adamów (powiat zamojski), Aleksandrów, Annopol, Batorz, Baranów, Bełżec, Bełżyce, Biała Podlaska, Białopole, Biłgoraj, Biszcza, Borki, Borzechów, Bychawa, Cyców, Chełm, Chodel, Chrzanów, Czemierniki, Dębowa Kłoda, Dołhobyczów, Dorohusk, Drelów, Dubienka, Dzierzkowice, Dzwola, Fajsławice, Firlej, Frampol, Garbów, Głusk, Godziszów, Goraj, Gorzków, Gościeradów, Grabowiec, Hanna, Hańsk, Horodło, Hrubieszów, Izbica, Jabłonna, Jabłoń, Janowiec, Janów Lubelski, Janów Podlaski, Jarczów, Jastków, Jeziorzany, Józefów (powiat biłgorajski), Józefów n/Wisłą, Kamień, Kamionka, Karczmiska, Kazimierz Dolny, Kąkolewnica Wschodnia, Kłoczew, Kock, Kodeń, Komarówka Podlaska, Komarów-Osada, Konopnica, Konstantynów, Końskowola, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśniczyn, Kraśnik, Krynice, Krzczonów, Krzywda, Księżpol, Kurów, Leśna Podlaska, Leśniowice, Lubartów, Lubycza Królewska, Ludwin, Łabunie, Łaszczów, Łaziska, Łęczna, Łomazy, Łopiennik Górny, Łukowa, Łuków, Markuszów, Mełgiew, Miączyn, Michów, Międzyrzec Podlaski, Milanów, Milejów, Mircze, Modliborzyce, Nałęczów, Niedrzwica Duża, Niedźwiada, Nielisz, Niemce, Nowodwór, Obsza, Opole Lubelskie, Ostrów Lubelski, Ostrówek, Parczew, Piaski, Piszczac, Podedwórze, Poniatowa, Potok Górny, Potok Wielki, Puchaczów, Puławy, Rachanie, Radecznica, Radzyń Podlaski, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny, Rokitno, Rossosz, Ruda-Huta, Rudnik, Rybczewice, Ryki, Sawin, Serniki, Serokomla, Siedliszcze, Siemień, Siennica Różana, Sitno, Skierbieszów, Sławatycze, Sosnowica, Sosnówka, Spiczyn, Stanin, Stary Brus, Stary Zamość, Stężyca, Stoczek Łukowski, Strzyżewice, Sułow, Susiec, Szastarka, Szczebrzeszyn, Tarnawatka, Tarnogród, Telatyn, Terespol, Tereszpol, Tomaszów Lubelski, Trawniki, Trzebieszów, Trzeszczany, Trzydnik Duży, Tuczna, Turobin, Tyszowce, Uchanie, Ulan-Majorat, Ulhówek, Ułęż, Urszulin, Urzędów, Uścimów, Wąwolnica, Werbkowice, Wierzbica, Wilkołaz, Wilków, Wisznice, Włodawa, Wohyń, Wojciechów, Wojcieszków, Wojsławice, Wola Mysłowska, Wola Uhruska, Wólka, Wyryki, Wysokie, Zakrzew, Zakrzówek, Zalesie, Zamość, Zwierzyniec, Żmudź, Żółkiewka i Żyrzyn;


 Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Śródmieścia w Łodzi

ul.Pomorska 37

90-928 Łódź

Tel. biura obsługi interesantów 042 664-62-00

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bełchatów, Brzeziny,   Głowno, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski,   Radomsko,   Rawa Mazowiecka,   Skierniewice,   Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola i Zgierz oraz gmin: Aleksandrów, Aleksandrów Łódzki, Andrespol, Bedlno, Bełchatów, Będków, Biała, Biała Rawska, Białaczów,   Bielawy, Błaszki, Bolesławiec, Bolimów, Brąszewice, Brójce, Brzeziny, Brzeźno,   Buczek,   Budziszewice, Burzenin, Chąśno, Cielądz, Czarnocin, Czarnożyły, Czastary, Czerniewice, Dalików, Daszyna, Dąbrowice, Dłutów, Dmosin, Dobroń, Dobryszyce, Domaniewice, Drużbice, Działoszyn, Drzewica, Galewice, Gidle, Głowno, Głuchów, Godzianów, Gomunice, Gorzkowice, Goszczanów, Góra Świętej Małgorzaty, Grabica, Grabów, Inowłódz, Jeżów, Kamieńsk,   Kiełczygłów,   Kiernozia,   Kleszczów, Klonowa,   Kluki,   Kobiele Wielkie,   Kocierzew Południowy,   Kodrąb,   Koluszki, Konopnica, Kowiesy, Krośniewice, Krzyżanów, Ksawerów,   Kutno, Lgota Wielka, Lipce Reymontowskie, Lubochnia, Lutomiersk, Lututów, Ładzice, Łanięta, Łask, Łęczyca, Łęki Szlacheckie, Łowicz, Łubnice, Łyszkowice, Maków, Masłowice, Mniszków, Mokrsko, Moszczenica, Nieborów, Nowa Brzeźnica, Nowe Ostrowy, Nowosolna, Nowy Kawęczyn, Opoczno, Oporów, Osjaków, Ostrówek, Ozorków, Pabianice, Pajęczno, Paradyż, Parzęczew, Pątnów, Piątek, Pęczniew, Poddębice, Poświętne, Przedbórz, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Regnów, Ręczno, Rogów, Rokiciny, Rozprza, Rusiec, Rząśnia, Rzeczyca, Rzgów, Sadkowice, Sędziejowice, Siemkowice, Sieradz, Skierniewice, Skomlin, Sławno, Słupia, Sokolniki, Stryków, Strzelce, Strzelce Wielkie, Sulejów, Sulmierzyce, Szadek, Szczerców, Świnice Warckie, Tomaszów Mazowiecki, Tuszyn, Ujazd, Uniejów, Warta, Wartkowice, Widawa, Wielgomłyny, Wieluń, Wieruszów, Wierzchlas, Witonia, Wodzierady, Wola Krzysztoporska, Wolbórz, Wróblew, Zadzim, Zapolice, Zduny, Zduńska Wola, Zelów, Zgierz, Złoczew, Żarnów, Żelechlinek, Żychlin i Żytno;


Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Olsztynie

ul.Partyzantów 70

10-523 Olsztyn

Tel. biura obsługi interesantów 089 521-17-54 / 59

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Górowo Iławeckie, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Mrągowo, Nowe Miasto Lubawskie, Olsztyn, Ostróda i Szczytno oraz gmin: Banie Mazurskie, Barciany, Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec (powiat nowomiejski), Biskupiec (powiat olsztyński), Bisztynek, Braniewo, Budry, Dąbrówno, Dobre Miasto, Dubeninki, Dywity, Działdowo, Dźwierzuty, Elbląg, Ełk, Frombork, Gietrzwałd, Giżycko, Godkowo, Gołdap, Górowo Iławeckie, Grodziczno, Gronowo Elbląskie, Grunwald, Iława, Iłowo-Osada, Janowiec Kościelny, Janowo, Jedwabno, Jeziorany, Jonkowo, Kalinowo, Kętrzyn, Kisielice, Kiwity, Kolno, Korsze, Kowale Oleckie, Kozłowo, Kruklanki, Kurzętnik, Lelkowo, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Lubomino, Łukta, Małdyty, Markusy, Mikołajki, Milejewo, Miłakowo, Miłki, Miłomłyn, Młynary, Morąg, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztynek, Orneta, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Piecki, Pieniężno, Pisz, Płoskinia, Płośnica, Pozezdrze, Prostki, Purda, Reszel, Rozogi, Ruciane-Nida, Rybno, Rychliki, Ryn, Sępopol, Sorkwity, Srokowo, Stare Juchy, Stawiguda, Susz, Szczytno, Świątki, Świętajno (powiat olecko-gołdapski), Świętajno (powiat szczycieński), Tolkmicko, Węgorzewo, Wielbark, Wieliczki, Wilczęta, Wydminy i Zalewo;


 Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Opolu

ul.Plebiscytowa 3a

45-359 Opole

Tel. biura obsługi interesantów 077 441-26-84

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Skarbimierz, Kędzierzyn-Koźle i Opole oraz gmin: Baborów, Biała, Bierawa, Branice, Byczyna, Cisek, Chrząstowice, Dąbrowa, Dobrodzień, Dobrzeń Wielki, Domaszowice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Izbicko, Jemielnica, Kamiennik, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Komprachcice, Korfantów, Krapkowice, Lasowice Wielkie, Leśnica, Lewin Brzeski, Lubsza, Lubrza, Łambinowice, Łubniany, Murów, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Olszanka, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Pakosławice, Pawłowiczki, Pokój, Polska Cerekiew, Popielów, Praszka, Prószków, Prudnik, Radłów, Reńska Wieś, Rudniki, Skarbimierz, Skoroszyce, Strzelce Opolskie, Strzeleczki, Świerczów, Tarnów Opolski, Tułowice, Turawa, Ujazd, Walce, Wilków, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice i Zębowice;


Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Poznaniu

ul.Grochowe Łąki 6

61-752 Poznań

Tel. biura obsługi interesantów 061 64 73 740

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Luboń, Poznań i Puszczykowo oraz gmin: Czerwonak, Dopiewo, Komorniki, Murowana Goślina, Suchy Las, Swarzędz i Tarnowo Podgórne;


 Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Poznaniu

ul.Grochowe Łąki 6

61-752 Poznań

Tel. biura obsługi interesantów 061 64-73-740

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Kalisz, Koło, Konin, Kościan, Leszno, Obrzycko, Ostrów Wielkopolski, Piła, Słupca, Sulmierzyce, Turek, Wągrowiec i Złotów oraz gmin: Babiak, Baranów, Białośliwie, Blizanów, Bojanowo, Borek Wielkopolski, Bralin, Brodnica, Brudzew, Brzeziny, Budzyń, Buk, Ceków-Kolonia, Chocz, Chodów, Chodzież, Chrzypsko Wielkie, Czajków, Czarnków, Czempiń, Czermin, Czerniejewo, Damasławek, Dąbie, Dobra, Dobrzyca, Dolsk, Dominowo, Doruchów, Drawsko, Duszniki, Gizałki, Gniezno, Godziesze Wielkie, Golina, Gołańcz, Gołuchów, Gostyń, Grabów n. Prosną, Granowo, Grodziec, Grodzisk Wielkopolski, Grzegorzew, Jaraczewo, Jarocin, Jastrowie, Jutrosin, Kaczory, Kamieniec, Kawęczyn, Kazimierz Biskupi, Kaźmierz, Kępno, Kiszkowo, Kleczew, Kleszczewo, Kłecko, Kłodawa, Kobyla Góra, Kobylin, Kołaczkowo, Koło, Kostrzyn, Kościan, Kościelec, Kotlin, Koźmin Wielkopolski, Koźminek, Kórnik, Krajenka, Kramsk, Kraszewice, Krobia, Krotoszyn, Krzemieniewo, Krzykosy, Krzymów, Krzywiń, Krzyż Wielkopolski, Książ Wielkopolski, Kuślin, Kwilcz, Lądek, Lipka, Lipno, Lisków, Lubasz, Lwówek, Łęka Opatowska, Łobżenica, Łubowo, Malanów, Margonin, Miasteczko Krajeńskie, Miedzichowo, Miejska Górka, Mieleszyn, Mieścisko, Międzychód, Mikstat, Miłosław, Mosina, Mycielin, Nekla, Niechanowo, Nowe Miasto n. Wartą, Nowe Skalmierzyce, Nowy Tomyśl, Oborniki, Obrzycko, Odolanów, Okonek, Olszówka, Opalenica, Opatówek, Orchowo, Osieczna, Osiek Mały, Ostroróg, Ostrowite, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pakosław, Perzów, Pępowo, Piaski, Pleszew, Pniewy, Pobiedziska, Pogorzela, Połajewo, Poniec, Powidz, Przedecz, Przemęt, Przygodzice, Przykona, Pyzdry, Rakoniewice, Raszków, Rawicz, Rogoźno, Rokietnica, Rozdrażew, Rychtal, Rychwał, Ryczywół, Rydzyna, Rzgów, Siedlec, Sieraków, Sieroszewice, Skoki, Skulsk, Słupca, Sompolno, Sośnie, Stare Miasto, Stawiszyn, Stęszew, Strzałkowo, Szamocin, Szamotuły, Szczytniki, Szydłowo, Ślesin, Śmigiel, Śrem, Środa Wielkopolska, Święciechowa, Tarnówka, Trzcianka, Trzcinica, Trzemeszno, Tuliszków, Turek, Ujście, Wapno, Wągrowiec, Wieleń, Wielichowo, Wierzbinek, Wijewo, Wilczyn, Witkowo, Władysławów, Włoszakowice, Wolsztyn, Wronki, Września, Wyrzysk, Wysoka, Zagórów, Zakrzewo, Zaniemyśl, Zbąszyń, Zduny, Złotów, Żelazków i Żerków;


Sąd Rejonowy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Rzeszów

ul.gen.J.Kustronia 4

35-303 Rzeszów

Tel. biura obsługi interesantów 017 71 52 202

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Dębica, Dynów, Jarosław, Jasło, Krosno, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, Przemyśl, Przeworsk, Radymno, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola i Tarnobrzeg oraz gmin: Adamówka, Baligród, Baranów Sandomierski, Błażowa, Besko, Białobrzegi, Bircza, Boguchwała, Bojanów, Borowa, Brzostek, Brzozów, Brzyska, Bukowsko, Chłopice, Chmielnik, Chorkówka, Cieszanów, Cisna, Cmolas, Czarna (powiat bieszczacki), Czarna (powiat dębicki), Czarna (powiat łańcucki), Czermin, Czudec, Dębica, Dębowiec, Domaradz, Dubiecko, Dukla, Dydnia, Dynów, Dzikowiec, Fredropol, Frysztak, Gać, Gawłuszowice, Głogów Małopolski, Gorzyce, Grębów, Grodzisko Dolne, Haczów, Harasiuki, Horyniec-Zdrój, Hyżne, Iwierzyce, Iwonicz-Zdrój, Jarocin, Jarosław, Jasienica Rosielna, Jasło, Jawornik Polski, Jedlicze, Jeżowe, Jodłowa, Kamień, Kańczuga, Kolbuszowa, Kołaczyce, Komańcza, Korczyna, Krasiczyn, Krasne, Krempna, Krościenko Wyżne, Krzeszów, Krzywcza, Kuryłówka, Laszki, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Lubenia, Lutowiska, Łańcut, Majdan Królewski, Markowa, Medyka, Miejsce Piastowe, Mielec, Narol, Niebylec, Nisko, Niwiska, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Nowy Żmigród, Nozdrzec, Oleszyce, Olszanica, Orły, Osiek Jasielski, Ostrów, Padew Narodowa, Pawłosiów, Pilzno, Pruchnik, Przecław, Przemyśl, Przeworsk, Pysznica, Radomyśl n.Sanem, Radomyśl Wielki, Radymno, Rakszawa, Raniżów, Rokietnica, Ropczyce, Roźwienica, Rudnik n.Sanem, Rymanów, Sanok, Sędziszów Małopolski, Sieniawa, Skołyszyn, Sokołów Małopolski, Solina, Stary Dzików, Strzyżów, Stubno, Świlcza, Tarnowiec, Tryńcza, Trzebownisko, Tuszów Narodowy, Tyczyn, Tyrawa Wołoska, Ulanów, Ustrzyki Dolne, Wadowice Górne, Wiązownica, Wielkie Oczy, Wielopole Skrzyńskie, Wiśniowa, Wojaszówka, Zagórz, Zaklików, Zaleszany, Zarszyn, Zarzecze, Żołynia, Żurawica i Żyraków;


 Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Szczecinie

ul.Królowej Korony Polskiej 31

70-485 Szczecin

Tel. biura obsługi interesantów 091 422-49-99

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Stargard Szczeciński, Szczecin i Świnoujście oraz gmin: Banie, Barlinek, Bielice, Bierzwnik, Boleszkowice, Brojce, Cedynia, Chociwel, Chojna, Choszczno, Dębno, Dobra, Dobra (Szczecińska), Dobrzany, Dolice, Drawno, Dziwnów, Golczewo, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Ińsko, Kamień Pomorski, Karnice, Kobylanka, Kołbaskowo, Kozielice, Krzęcin, Lipiany, Łobez, Marianowo, Maszewo, Mieszkowice, Międzyzdroje, Moryń, Myślibórz, Nowe Warpno, Nowogard, Nowogródek Pomorski, Osina, Pełczyce, Płoty, Police, Przelewice, Przybiernów, Pyrzyce, Radowo Małe, Recz, Resko, Rewal, Stara Dąbrowa, Stare Czarnowo, Stargard Szczeciński, Stepnica, Suchań, Świerzno, Trzcińsko-Zdrój, Trzebiatów, Warnice, Węgorzyno, Widuchowa i Wolin;


 Sąd Rejonowy VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Toruniu

ul.Młodzieżowa 31

87-100 Toruń

Tel. biura obsługi interesantów 056 6105862

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Ciechocinek, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Kowal, Lipno, Nieszawa, Radziejów, Rypin, Toruń, Wąbrzeźno i Włocławek oraz gmin: Aleksandrów Kujawski, Bartniczka, Baruchowo, Bądkowo, Bobrowniki, Bobrowo, Boniewo, Brodnica, Brześć Kujawski, Brzozie, Brzuze, Bytoń, Ciechocin, Chełmno, Chełmża, Choceń, Chodecz, Chrostkowo, Czernikowo, Dębowa Łąka, Dobre, Dobrzyń nad Wisłą, Fabianki, Golub-Dobrzyń, Górzno, Grudziądz, Gruta, Izbica Kujawska, Jabłonowo Pomorskie, Kijewo Królewskie, Kikół, Koneck, Kowal, Kowalewo Pomorskie, Książki, Lipno, Lisewo, Lubanie, Lubicz, Lubień Kujawski, Lubraniec, Łasin, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Osiek, Osięciny, Papowo Biskupie, Piotrków Kujawski, Płużnica, Raciążek, Radomin, Radziejów, Radzyń Chełmiński, Rogowo, Rogóźno, Rypin, Skępe, Skrwilno, Stolno, Świecie nad Osą, Świedziebnia, Tłuchowo, Topólka, Unisław, Waganiec, Wąbrzeźno, Wąpielsk, Wielgie, Wielka Nieszawka, Włocławek, Zakrzewo, Zbiczno, Zbójno i Zławieś Wielka;


 Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Warszawie

ul.Czerniakowska 100

00-454 Warszawa

Tel. biura obsługi interesantów 022 44-00-300

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru części miasta Warszawa określonej granicami administracyjnymi dzielnic: Ochota, Śródmieście, Wola i Żoliborz;


 Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Warszawie

ul.Czerniakowska 100

00-454 Warszawa

Tel. biura obsługi interesantów 022 44-00-689

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru części miasta Warszawy określonej granicami administracyjnymi dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy;


Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Warszawie

ul.Czerniakowska 100

00-454 Warszawa

Tel. biura obsługi interesantów 022 44-00-687

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru   miast:   Ciechanów,   Garwolin, Gostynin,   Józefów,   Kobyłka,  Legionowo,   Łaskarzew,   Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Podkowa Leśna, Pruszków, Przasnysz, Raciąż, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Węgrów, Ząbki, Zielonka i Żyrardów oraz gmin: Andrzejewo, Baboszewo, Baranowo, Baranów, Belsk Duży, Białobrzegi, Bielany, Bielsk, Bieżuń, Błędów, Błonie, Bodzanów, Boguty-Pianki, Borkowice, Borowie, Brańszczyk, Brochów, Brok, Brudzeń Duży, Brwinów, Bulkowo, Cegłów, Celestynów, Ceranów, Chlewiska, Chorzele, Chotcza, Chynów, Ciechanów, Ciepielów, Czarnia, Czernice Borowe, Czerwin, Czerwińsk n. Wisłą, Czerwonka, Czosnów, Dąbrówka, Dębe Wielkie, Długosiodło, Dobre, Domanice, Drobin, Dzierzążnia, Dzierzgowo, Garbatka-Letnisko, Garwolin, Gąbin, Gielniów, Glinojeck, Głowaczów, Gniewoszów, Gołymin-Ośrodek, Gostynin, Goszczyn, Goworowo, Gozdowo, Góra Kalwaria, Górzno, Gózd, Grodzisk Mazowiecki, Grabów n. Pilicą, Grębków, Grójec, Grudusk, Gzy, Halinów, Huszlew, Iłów, Iłża, Izabelin, Jabłonna, Jabłonna Lacka, Jadów, Jaktorów, Jakubów, Jasieniec, Jastrząb, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jednorożec, Joniec, Kadzidło, Kałuszyn, Kampinos, Karczew, Karniewo, Kazanów, Klembów, Klwów, Kołbiel, Konstancin-Jeziorna, Korczew, Korytnica, Kosów Lacki, Kotuń, Kowala, Kozienice, Krasne, Krasnosielc, Krzynowłoga Mała, Kuczbork-Osada, Latowicz, Lelis, Leoncin, Leszno, Lesznowola, Lipowiec Kościelny, Lipsko, Liw, Lubowidz, Lutocin, Łaskarzew, Łąck, Łochów, Łomianki, Łosice, Łyse, Maciejowice, Mała Wieś, Magnuszew, Małkinia Górna, Miastków Kościelny, Michałowice, Miedzna, Mińsk Mazowiecki, Mirów, Młodzieszyn, Młynarze, Mochowo, Mogielnica, Mokobody, Mordy, Mrozy, Mszczonów, Myszyniec, Nadarzyn, Naruszewo, Nasielsk, Nieporęt, Nowa Sucha, Nowe Miasto, Nowe Miasto n. Pilicą, Nowy Duninów, Nur, Obryte, Odrzywół, Ojrzeń, Olszanka, Olszewo-Borki, Opinogóra Górna, Orońsko, Osieck, Ostrów Mazowiecka, Ożarów Mazowiecki, Pacyna, Paprotnia, Parysów, Piaseczno, Pilawa, Pionki, Platerów, Płoniawy-Bramura, Płońsk, Pniewy, Pokrzywnica, Policzna, Pomiechówek, Poświętne, Potworów, Prażmów, Promna, Pułtusk, Puszcza Mariańska, Przasnysz, Przesmyki, Przyłęk, Przysucha, Przytyk, Raciąż, Radzanowo, Radzanów (powiat białobrzeski), Radzanów (powiat mławski), Radziejowice, Radzymin, Raszyn, Regimin, Repki, Rościszewo, Różan, Rząśnik, Rusinów, Rybno, Rzeczniów, Rzekuń, Rzewnie, Sabnie, Sadowne, Sanniki, Sarnaki, Serock, Sieciechów, Siedlce, Siemiątkowo Koziebrodzkie, Siennica, Sienno, Sierpc, Skaryszew, Skórzec, Słubice, Słupno, Sobienie-Jeziory, Sobolew, Sochaczew, Sochocin, Sokołów Podlaski, Solec n. Wisłą, Somianka, Sońsk, Stanisławów, Stara Kornica, Stara Biała, Stara Błotnica, Stare Babice, Staroźreby, Stary Lubotyń, Sterdyń, Stoczek, Strachówka, Stromiec, Strzegowo, Stupsk, Suchożebry, Sypniewo, Szczawin Kościelny, Szczutowo, Szelków, Szreńsk, Szulborze Wielkie, Szydłowiec, Szydłowo, Świercze, Tarczyn, Tczów, Teresin, Tłuszcz, Trojanów, Troszyn, Warka, Wąsewo, Wiązowna, Wieczfnia Kościelna, Wieliszew, Wieniawa, Wierzbica, Wierzbno, Wilga,


 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej w Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Wrocławiu

ul.Poznańska 16-20

53-630 Wrocław

Tel. biura obsługi interesantów 071 334-82-10

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Wrocław oraz gmin: Kobierzyce, Sobótka i Żórawina;


 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej w Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Wrocławiu

ul.Poznańska 16-20

53-630 Wrocław

Tel. biura obsługi interesantów 071 334-82-20

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Bielawa, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Chojnów,   Dzierżoniów, Duszniki-Zdrój, Głogów, Jawor, Jedlina-Zdrój, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kłodzko, Kowary, Kudowa-Zdrój, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oleśnica, Oława, Piechowice, Pieszyce,   Piława   Górna, Polanica-Zdrój, Szczawno-Zdrój, Szklarska Poręba, Świdnica, Świebodzice, Świeradów-Zdrój, Wałbrzych, Wojcieszów, Zawidów, Zgorzelec i Złotoryja oraz gmin: Bardo, Bierutów, Bogatynia, Bolesławiec, Bolków, Borów, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Ciepłowody, Cieszków, Chocianów, Chojnów, Czarny Bór, Czernica, Długołęka, Dobromierz, Dobroszyce, Domaniów, Dziadowa-Kłoda, Dzierżoniów, Gaworzyce, Głogów, Głuszyca, Góra, Grębocice, Gromadka, Gryfów Śląski, Janowice Wielkie, Jaworzyna Śląska, Jelcz-Laskowice, Jemielno, Jerzmanowa, Jeżów Sudecki, Jordanów Śląski, Kamieniec Ząbkowicki, Kamienna Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kondratowice, Kostomłoty, Kotla, Krośnice, Krotoszyce, Kunice, Lądek-Zdrój, Legnickie Pole, Leśna, Lewin Kłodzki, Lubań, Lubawka, Lubin, Lubomierz, Lwówek Śląski, Łagiewniki, Malczyce, Marcinowice, Marciszów, Męcinka, Mietków, Międzylesie, Miękinia, Mieroszów, Międzybórz, Milicz, Miłkowice, Mirsk, Mściwojów, Mysłakowice, Niechlów, Niemcza, Nowa Ruda, Nowogrodziec, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Olszyna, Oława, Osiecznica, Paszowice, Pęcław, Pielgrzymka, Pieńsk, Platerówka, Podgórzyn, Polkowice, Prochowice, Prusice, Przemków, Przeworno, Radków, Radwanice, Rudna, Ruja, Siechnice, Siekierczyn, Stara Kamienica, Stare Bogaczowice, Stoszowice, Stronie Śląskie, Strzegom, Strzelin, Sulików, Syców, Szczytna, Ścinawa, Środa Śląska, Świdnica, Świerzawa, Trzebnica, Twardogóra, Udanin, Walim, Warta Bolesławiecka, Wądroże Wielkie, Wisznia Mała, Wąsosz, Węgliniec, Wiązów, Wińsko, Wleń, Wołów, Zagrodno, Zawonia, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Złoty Stok, Żarów, Żmigród i Żukowice;


 Sąd Rejonowy VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Zielonej Górze

ul.Kożuchowska 8

65-364 Zielona Góra

Tel. biura obsługi interesantów 068 322-02-63

 

Zakres obszaru terytorialnego wg. miast i gmin

 

Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego – dla spraw z obszaru miast: Gorzów Wielkopolski, Gozdnica, Gubin, Kostrzyn, Łęknica, Nowa Sól, Zielona Góra, Żagań i Żary oraz gmin: Babimost, Bledzew, Bobrowice, Bogdaniec, Bojadła, Brody, Brzeźnica, Bytnica, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dąbie, Deszczno, Dobiegniew, Drezdenko, Górzyca, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kłodawa, Kolsko, Kożuchów, Krośno Odrzańskie, Krzeszyce, Lipinki Łużyckie, Lubiszyn, Lubniewice, Lubsko, Lubrza, Łagów, Małomice, Maszewo, Międzyrzecz, Niegosławice, Nowa Sól, Nowe Miasteczko, Nowogród Bobrzański, Ośno Lubuskie, Otyń, Przewóz, Przytoczna, Pszczew, Rzepin, Santok, Siedlisko, Skąpe, Skwierzyna, Sława, Słońsk, Słubice, Stare Kurowo, Strzelce Krajeńskie, Sulechów, Sulęcin, Szczaniec, Szlichtyngowa, Szprotawa, Świdnica, Świebodzin, Torzym, Trzciel, Trzebiechów, Trzebiel, Tuplice, Witnica, Wschowa, Wymiarki, Zabór, Zbąszynek, Zielona Góra, Zwierzyn, Żagań i Żary.


 

Posted on
Posted in Rachunkowość