Poza pracą

Podsumowanie 2014 roku w naszym biurze

Podsumowanie 2014 roku w naszym biurze

raport_001_maleKolejny rok podatkowy za nami, a już myślimy jak potoczy się następny. Podsumowujemy 2014 rok i wyciągamy wnioski. Ciągle zastanawiamy się co jeszcze możemy poprawić. Jak pracować efektywniej, by polepszyć jakość naszych usług. Uważnie przyglądamy się branży biur rachunkowych, poszerzamy nasza wiedzę oraz dzielimy się nią z innymi. Nie gonimy najlepszych, a staramy się być najlepsi, by inni gonili Nas.

Jako, że lubmy cyfry oraz analizy to podamy trochę liczb

  • W poprzednim roku napisaliśmy prawie 40 artykułów na naszym blogu.
  • Przeprowadziliśmy 3 warsztaty dla osób chcących założyć własną działalność.
  • Naliczyliśmy wynagrodzeń dla 1 272 osób.
  • Wysłaliśmy do naszych klientów ponad 3 tysiące wiadomości e-mail oraz sms
  • Przygotowaliśmy 426 raportów i zestawień na potrzeby rachunkowości zarządczej.
  • Wprowadziliśmy ponad 26 000 dokumentów w postaci faktur i raportów kasowo / bankowych
  • Wysłaliśmy ponad 1 000 deklaracji drogą elektroniczną.

W 2015 rok weszliśmy jeszcze z większym optymizmem i zapałem do pracy. W styczniu byliśmy organizatorem sympozjum dla studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na którym obecnych było około 50 słuchaczy. W pierwszych dwóch miesiącach tego roku zaufało nam 5 nowych firm, które nawiązały z nami współpracę.

Poszerzyliśmy naszą ofertę usług o pełen pakiet ubezpieczeń największego Towarzystwa Ubezpieczeniowego Allianz. Uruchomiliśmy nowy kwestionariusz osobowy w wersji on-line.  Dzięki platformie multiinfo na bieżąco informujemy naszych klientów o sprawach dla nich istotnych, by ułatwić im prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

W 2015 roku mamy już kilka pomysłów, by jeszcze polepszyć zakres i jakość  naszych usług. Na pewno się tym pochwalimy w najbliższym czasie.

raport_foto_2014

 

Posted on
Posted in Poza pracą